Üretim Hattı


1996 yılında kurulan ESPIOLE sektördeki lider kuruluşlardan birisidir.

İplik

Nursultan Tekstil'in eşsiz dokuma ürünlerinin gerçek kaynağı iplik, üretim sürecinde müthiş bir maceradan geçer. İplikle doğan mucizeler her dokunan üründe bir kez daha hayat bulur. Üretimin ilk aşaması eğrilmedir. Yolculuk, hazırlanan ve geçişi sağlanan çözgü levendlerinin dokuma tezgahlarında dokumaya dönüşmesi ile devam eder.

Tasarım

Tüm koleksiyonlarımız ESPIOLE tasarım ekibinin yetenekli ellerinde hayat bulur. Tasarımlar uzun araştırmalardan sonra farklı stillerde ve renklerde yaratılır ve teknik analizlerden ve tasarım ekibinin son düzenlemelerinden sonra meydana getirilir. ESPIOLE hem her pazarın kültürel çeşitliliğini ve toplumsal karakteristiğini göz önünde bulundurarak hem de tasarım konusunda kullandığı yüksek teknoloji ve yaratıcılığıyla sınırları zorlamaktadır.

Dokuma

Jakarlı dokuma kumaşlar, ESPIOLE'nin ana ürünüdür. Kumaş dokumacılığında uzman olan ESPIOLE, sahip olduğu yüksek teknoloji ve bilgi birikimi ile çok özel desenlerin dokumasını yapabilir, yüksek gramajlı kumaşları işleyebilir... Kalite kontrol sürecinin ardından ürünlerin sevkiyatını gerçekleştirir.


YÜKLENİYOR